Warsztaty sportowe

W minioną sobotę (30 marca br.) w Lubochni odbyły się pierwsze warsztaty sportowe z jazdy na rolkach i nartorolkach terenowych zorganizowane przez sekcję sportową Stowarzyszenia Siedlisko. Liczna grupa uczestników z Lubochni, ale też Szczytnik Duchownych, Wełnicy oraz Gniezna mogła przetestować bardzo ciekawy sprzęt służący do jazdy w trudnym terenie. Jazdy odbywały się pod okiem instruktora SKIKE, Pana Macieja Arczykowskiego, który dostarczył na warsztaty różne modele rolek terenowych. Po intensywnym, trzygodzinnym kursie uczestnicy udali się na posiłek regeneracyjny do Przystani Bielnik, gdzie przy ognisku podzielili się wrażeniami z jazdy rolkami terenowymi.
W obecnym sezonie planowane są kolejne warsztaty sportowe, będą niespodzianki i ciekawi goście.
 
 
Sekcja sportowa Stowarzyszenia Siedlisko zaprasza 30-03-2019 r. na warsztaty nartorolkowe.
Startujemy o godzinie 12:00, zbiórka na Przystani "Bielnik", szkolenie w grupach potrwa do godziny 15:00. Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń, zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 25-03. Koszt udziału w warsztatach wynosi 20 pln od osoby.
Szkolenie z jazdy rolkami i nartorolkami terenowymi odbędzie się pod fachowym okiem instruktora "SKIKE". Zalecane wyposażenie we własnym  zakresie: ochraniacze na kolana i łokcie oraz kask.
 
O tym czym są rolki terenowe i dlaczego są "takie fajne" przeczytacie w poniższym artykule:
 
 nartorolki