Ekospadek

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy, szczególnie w wieku 55 +. oraz młodzież,  do udziału w projekcie EKOSPADEK

Skorzystajcie z wyjątkowej okazji i weźcie udział  w tworzeniu nowej gminy Gniezno, bardziej przyjaznej dla ludzi i środowiska, bardziej ekologicznej.  Zaczniemy  od stworzenia sąsiedzkiej sieci. 

Pierwsze spotkanie pt. ”Między nami sąsiadami”  odbędzie się  12.02. 9.00 - 13.00 w świetlicy w Lubochni. W jego trakcie odbędą się bezpłatne warsztaty umożliwiające bliższe poznanie się i  wspomagające przeprowadzenie debaty publicznej. Warsztaty poprowadzi psycholożka Katarzyna Tomaszewska. 

Drugie spotkanie - bezpłatne warsztaty cyfrowe.  26.02.  9.00 - 13.00 świetlica  Wierzbiczany. Podczas zajęć będzie można nauczyć się korzystania z aplikacji NiceTown, skanera QR kodów oraz narzędzi umożliwiających współpracę i  komunikację z wykorzystaniem możliwości jakie daje internet. Liczymy na to, że młodsi uczestnicy pomogą seniorom oswoić technologię. 

Trzecie spotkanie 26.03. 9.00 - 13.00 świetlica w Lubochni “Dogadajmy się” - bezpłatne warsztaty komunikacji interpersonalnej. 

Ten moduł zostanie zakończony w kwietniu debatą publiczną z udziałem władz samorządowych na temat “Jak się żyje w naszej gminie z perspektywy młodszych i starszych mieszkańców?” do udziału w której już dziś serdecznie zapraszamy.

 

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie 
tel. 693 423 720
lub emailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Można się zgłosić tylko na wybrane działanie.