Pchli Targ po raz trzeci

Tym razem odbędzie się na terenie rekreacyjnym na os. Sosnowym (więcej miejsca i atrakcji dla dzieci) 16 czerwca w godz. 11.00 – 16.00. Pchli targ to rodzaj bazaru, na którym można nabyć lub wymienić (transakcja wymienna) różne towary oraz produkty, głównie używane lub sprzedawane po niskich cenach.

Każdy może przyjść i sprzedać zalegające w domu rzeczy: ubrania, książki, porcelanę, biżuterię, zabawki, rowery. Nie trzeba się zapisywać, ale każdy sprzedający we własnym zakresie organizuje swoje stoisko (stolik, krzesła, wieszaki).

Pchli targ to świetna okazja do nabycia unikatowych drobiazgów i dania drugiej szansy rzeczom, które komuś są już niepotrzebne! A może chcesz poznać sąsiadów lub tylko się rozejrzeć?

Zachęcamy do przyjścia z dziećmi. Targ odbywa się na terenie z placem zabaw i boiskiem do piłki nożnej.

REGULAMIN Pchlego Targu:

1. Celem Pchlego Targu jest promowanie idei zero waste, integracja mieszkańców pragnących odsprzedać, wymienić lub oddać drobne przedmioty, zabawki, książki, ubrania, porcelanę, itp.

2. Wystawcami na Pchlim Targu mogą być tylko osoby fizyczne.

3. Wystawcami mogą być osoby, które sprzedają rękodzieło i wyroby hand-made na niewielką skalę.

4. Organizatorzy nie pozwalają na handel przedmiotami, które są niedopuszczane do sprzedaży lub wymagają odpowiedniej koncesji - chodzi m.in. o broń, alkohol, czy ostre i niebezpieczne przedmioty.

5. Wejście na teren imprezy jest bezpłatne.

6. Wyprzedaż garażowa obywa się na samodzielnie stworzonych stanowiskach. Nie ma możliwości sprzedaży z samochodu.

7. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty i zawarte przez uczestników wydarzenia transakcje.

8. Wystawca jest odpowiedzialny za swoje stoisko – musi je zorganizować samodzielnie, przynosząc ze sobą na przykład stolik turystyczny, przenośny wieszak na ubrania lub koc, na którym można ustawić rzeczy.

9. Sprzedawca zobowiązany jest do zabrania swoich przedmiotów po zakończeniu wyprzedaży do pozostawienia udostępnionego miejsca w stanie nienaruszonym i uprzątniętym.

1o. Montaż stoisk możliwy jest od godziny 10:30 w dniu wydarzenia, natomiast demontaż powinien zakończyć się do godziny 16:30 tego samego dnia.